Posty

Idealne książki na lato. #1

 Mamy lato w pełni. To przede wszystkim czas wakacji i urlopów, w którym wiele osób nie tylko wyjeżdża, ale również nadrabia to co tylko może jeżeli chodzi o swoje pasje. Czas wakacji, tak jak wszelkie inne wolne to idealny czas na to, żeby więcej czytać lub sięgnąć po książkę po dłuższym przestoju. Dzisiaj chciałabym Wam polecić kilka książek, które możecie zabrać na wyjazd lub po prostu poczytać w piękny dzień w dogodnych dla siebie okolicznościach przyrody.  "Saga o ludziach ziemi." Anny Fryczkowskiej W momencie, w którym piszę tę notkę jestem w trakcie czytania trzeciej części tej serii, którą pokochałam całym sercem. Jeżeli chodzi o pierwszy tom, to pisałam o nim nie tak dawno w poście pt. "Saga o ludziach ziemi. Wpatrzeni w niebo.", Anna Fryczkowska , zatem po szerszą opinię zapraszam właśnie tam. Jednak, żeby zachęcić Was do przeczytania zarówno książki, jak i mojej notki o niej muszę wspomnieć o fabule i nieco o moim postrzeganiu tej książki:  W 1816 przez K...

"Victorian psycho", Virginia Feito

"Saga o ludziach ziemi. Wpatrzeni w niebo", Anna Fryczkowska,

"Księga życia", Deborah Harkness

"Babel. Pocałunek śmierci", Monika Raspen

"Zawieruszek. Baśń skandynawska", Kai Lüftner, Emilia Dziubak,

"Wybrana", Naomi Novik

Mój najbliższy tbr.

"Czerwony świt", Pierce Brown