Vis Plantis, olejek różany z olejkiem macadamia do twarzy i dekoltu.

Vis Plantis, Olejek różany z olejkiem macadamia do twarzy i dekoltu
Olejek różany z olejkiem macadamia do twarzy i dekoltu z Vis Plantis trafił do mnie w jednym z beautybox'ów. Inaczej pewnie jeszcze długi czas nie trafiłby do mojej kosmetyczki - tym bardziej, że wcześniej nie znałam tej marki. 

Olejek różany z olejkiem macadamia do twarzy i dekoltu z Vis Plantis - opis produktu. 

Olejek różany z nasion królowej kwiatów symbolu miłości, siły i piękna ma przeciwdziałać starzeniu się skóry. Jest bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe - kwas linolowy, linolenowy. Zawiera również witaminy. Ten kosmetyk sprzyja regeneracji skóry i odżywia ją. Ma również wygładzać zmarszczki oraz zapobiegać powstawaniu nowych. Podobno ma również łagodzić blizny i przebarwienia. Nawilża, odświeża, poprawia elastyczność i jędrność skóry. 

Polecany jest do wszystkich typów cery - zwłaszcza zniszczonej, z uszkodzeniami, suchej, wrażliwej, dojrzałej i skłonnej do zmarszczek.

Olejek różany z olejkiem macadamia do twarzy i dekoltu z Vis Plantis  - moja opinia. 

Tego olejku używam głównie pod krem na noc, albo kiedy sobie robię domowe spa. Lubię go przede wszystkim za to, że dodatkowo nawilża moją skórę i dostarcza jej odpowiedniego odżywienia. Moim zdaniem jak a olejek bardzo sprawnie się wchłania. Dodatkowo jest bardzo wydajny. 

Zapewne wrócę do niego jeszcze nie raz. Dajcie znać, czy również znacie ten produkt i jak się u Was sprawdza. 

Tymczasem nadal zapraszam Was na moje socialmedia: 

Instagram: 

Twitter: 

FanPage: 

Jak zajrzycie to koniecznie polubcie i zostawcie komentarz, że trafiliście tam z bloga ;). Nadal jest trochę zamieszania w moim życiu, więc nie wiem jak często będą się tu pojawiać notki. Na szczęście wszystko zdaje się zmierzać ku końcowi i robi się coraz spokojniej :D

Komentarze

Prześlij komentarz