Zmiany Zmiany :)

Na wakacjach otworzył się w moim życiu nowy rozdział. Tak oto z kobiety, która mieszkała jak do tej pory sama i samodzielnie zarządzała swoim życiem stałam się żoną i panią domu, która zarządza już nie sama, ale jest częścią duetu. Poza tym przysiadłam na dłużej w mojej pracy, do której trafiłam w kwietniu. To sprawiło, że postanowiłam uporządkować pewne rzeczy oraz być może nadać im pewien kierunek. Tak oto podejmuję kolejną próbę wprowadzenia zmian na bloga. 


Jednym z największych czekających mnie w najbliższym czasie wyzwań jest przeczytanie książek z publikacji 1001 książek, które musisz przeczytać. Z tego co już wiem to lekko nie będzie, bo dużo książek z powyższej listy jest trudno dostępna. Poza tym planuję dużo wyzwań czytelniczych, a przede wszystkim wznowienie spotkań Stalowych Czytaczy - mam nadzieję, że weźmiemy się za siebie ;). 

Chciałabym też pisać o kulturze, zwyczajach i tradycjach naszego kraju. Chciałabym to połączyć z cyklem podróżniczym. 

Zamierzam również rozwinąć też więcej pisać notek urodowych. Poza recenzjami, nowościami i ulubieńcami chciałabym polecać Wam fajne miejsca, pisać o beautyboxach i innych. 

W głowie roi mi się jeszcze wiele pomysłów, ale na razie muszę wziąć się za podstawy. Mam nadzieję, że starczy mi na to samozaparcia i chęci rozwoju ;). 3majcie za mnie kciuki. 

Komentarze

  1. Cykl podróżniczy podoba mi się najbardziej:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Życzę powodzenia i siły w realizacji wytyczonych celów :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Super, na pewno wszysko się uda:)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz