Golden Rose, Black Diamond Hardener, odżywka do paznokci.

Od kiedy pamiętam moje paznokcie miałam w złej kondycji. Kiedy popularne odżywki od Eveline, jednak szkodziły moim paznokciom postanowiłam poszukać zamiennika bez formaldehydu. 

Po poszperaniu nieco w sieci i wynalazłam  odżywkę Black Diamond Hardener od Golden Rose. . Wszędzie było pełno zachwytów nad tym produktem, więc się na niego skusiłam.

Cena: ok. 13 zł, 
Pojemność: 11 ml, 
Dostępność: internetowe i stacjonarne drogerie

Na stronie producenta czytamy, że: 

Dzięki cząsteczkom czarnego diamentu zapewnia paznokciom większą twardość i wytrzymałość. Zawiera podwójną ilość mikro cząsteczek diamentu oraz składników utwardzających. Tworzy na powierzchni paznokcia twardą i błyszcząca powłokę zapewniając tym samym trwałe wzmocnienie cienkich, słabych i łamliwych paznokci. Zapobiega łamaniu i rozdwajaniu paznokci oraz odpryskiwaniu lakieru już po 4 tygodniach stosowania*
* Wynik używania preparatu przez z 4 tygodnie w testach skuteczności
Powyższej odżywki używam już od dłuższego czasu (w moim rozumieniu oznacza to kilka miesięcy). Używałam jej zgodnie z zaleceniami oraz jako bazę pod lakier. Jeżeli zmywałam paznokcie to od razu nakładałam na nie dwie warstwy, więc praktycznie cały czas miałam ją na pazurach. Jednak niestety muszę stwierdzić, że nie zauważyłam poprawy stanu swoich paznokci, nie było też pogorszenia ich kondycji. Ot po prostu nie robiła nic - ewentualnie zabezpieczała płytkę paznokcia przed odbarwieniem od lakieru... Cóż...pozostaje mi szukać czegoś innego, co może pomoże moim paznokciom. Zatem jeżeli znacie jakieś dobre odżywki do paznokci, które mają za zadanie je wzmocnić i przyspieszyć wzrost będę wdzięczna za wszelakie polecenia ;)

Komentarze

 1. mam ją ale u mnie nie sprawdza się dobrze, jak ją stosowałam to połamały mi się paznokcie i nie były utwardzone niestety.

  zaczarowana-oczarowana.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Siostra mojego chłopaka poleca odżywkę z Joko ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oooo przydałaby mi się odżywka, bo połamałam większość paznokci :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Tej nie miałam, ale mleczna - wygładzająca jest super ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz