Green Pharmacy, Olejek łopianowy z czerwoną papryką.

Może pamiętacie jak kilka miesięcy temu pisałam Wam o tym, że zaopatrzyłam się w kilka produktów z Green Pharmacy. Dzisiaj chciałabym Wam napisać kilka słów o olejku łopianowym z czerwoną papryką. 
Według producenta ten olejek ma mieć właściwości stymulujące wzrost włosów oraz wzmacniające te, które są osłabione. Czerwona papryka pobudza mikro-cyrkulacje krwi co pomaga przedostawaniu się dobroczynnych składników oleju łopianowego w głąb cebulek włosowych. W efekcie włosy mają się stać gęstsze, mocniejsze oraz lśniące i pełne życia. 

Moim zdaniem ten olejek przede wszystkim bardzo dobrze odżywia włosy. Nie zauważyłam jednak, żeby były wzmocnione, albo szybciej rosły. Możliwe, że nie zauważyłam większych efektów dlatego, że używałam go z różną częstotliwością, ponieważ nie zawsze miałam czas i siły na nałożenie go na włosy i pozwolenie mu na podziałanie na nie;]. Jednakże odkryłam, że genialnie sprawdza się w czasie jesienno - zimowym, kiedy temperatura spada. Dzięki temu kosmetykowi moje włosy z suchych i matowych zamieniły się w odżywione i lśniące z czego niesamowicie się cieszę. Dlatego też zamierzam wrócić do jego używania, bo po co zmieniać w pielęgnacji coś co się sprawdza?

Chociaż przyznam Wam się w tajemnicy, że przyczaiłam się już na olejek z Khadi, który jest dostępny w sklepie obok mojego bloku;], dlatego też grzech nie skorzystać z okazji, więc jeszcze nie wiem czy Green Pharmacy nie przegra z Khadi...w sumie później mogę zrobić porównanie obu produktów;]. 

Komentarze

  1. Czyli raczej nie kupię, zależy mi na wzmocnieniu, chociaż nie wiem czy czasem nie przesadzam skoro przestały mi tak wypadać ale jak już ktoś raz dostał bzika w związku z ostrym wypadaniem to będzie miał tego bzika długo.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jest taka maska z Biovaxu przeciw wypadaniu włosów czy coś - warto poszukać w aptekach:)

      Usuń

Prześlij komentarz