Dr. Konopka's, balsam wzmacniający do włosów osłabionych

Pierwsza połowa listopada była dla mnie dość intensywna. Będąc w rozjazdach nie tylko stałam się przemęczona i mniej odporna na przeziębienie, ale ucierpiała również ogólna kondycja moich włosów i skóry ze względu na to, że za zwyczaj nie miałam siły nawet na pielęgnację. Mam jednak nadzieję, że w końcu powoli wszystko wróci do normy...,a tym bardziej regularnego używania wzmacniającego balsamu do osłabionych włosów od Dr. Konopka's, o którym wspominam Wam od kilku dobrych miesięcy. 

Powyższy produkt wg. producenta: 

  • regeneruje
  • odżywia
  • wzmacnia
  • przywraca połysk
  • 98 składników naturalnych
Balsam wzmacniający Dr Konopka's polecany jest do pielęgnacji każdego rodzaju włosów, a w szczególności osłabionych i zniszczonych.
Produkt zawiera optymalny zestaw olei i ekstraktów, które są niezbędne do intensywnej regeneracji włosów.Balsam wzmacnia włosy, polepsza ich stan, sprawia, że są bardziej elastyczne, lśniące i mocne. W skład linii odżywczej dr. Konopki wchodzi specjalny wzmacniający olej ziołowy Nr.28, który zawiera naturalny olejek rozmarynowy. Aby osiągnąć maksymalny rezultat należy jednocześnie stosować olejek, szampon dr. Konopki, balsam i maskę z serii wzmacniającej.
Sposób użycia : Nanieść balsam na wilgotne, umyte włosy, rozprowadzić na całej długości włosów, pozostawić na 2-3 minuty, dokładnie spłukać.

Powyższej odżywki zaczęłam używać pod koniec wakacji, ze względu na to, że na przełomie pór roku takich jak np. lato i jesień zazwyczaj moje włosy są osłabione i wymagają wzmocnienia. Dlatego też wprowadzam kosmetyki mające je na celu wzmocnić. W moim przypadku przede wszystkim ułatwia podstawową pielęgnację oraz rozczesywanie włosów po umyciu. Dodatkowo zauważyłam małe włoski przy skalpie oraz nieco mniejsze wypadanie włosów. Zatem jak na razie ta odżywka się sprawdza. Jednakże mimo to muszę jeszcze wprowadzić coś dodatkowo, co będę używać naprzemiennie - a to przez dużą pojemność odżywki (500 ml) i boję się, że w końcu mój skalp za bardzo się do niej przyzwyczai. 

Dodatkowymi plusami jest to, że ten produkt jest dobry dla wegan oraz składa się z 98% natualnych składników. Zapewne będę wracać do tej odżywki, tym bardziej, że co raz bardziej zaczynam się skłaniać w kierunku kosmetyków, które można określać jako wegańskie ;). 

Komentarze

Prześlij komentarz