Płyn micelarny do demakijażu Oeparol Hydrosense

Płyn micelarny lub inny produkt do demakijażu jest w kobiecej pielęgnacji kosmetykiem niemalże niezbędnym. Ja od jakiegoś czasu poszukuję swojego ideału do zmywania makijażu. Jakiś czas temu mój wybór padł na płyn micelarny do demakijażu Oeparol Hydrosense.

Jest to płyn do demakijażu przeznaczony dla skóry suchej i wrażliwej o poj. 200 ml. 


Płyn micelarny do demakijażu Oeparol Hydrosense.

Formuła micelarna szybko i dokładnie usuwa makijaż twarzy i oczu. Płyn micelarny Oeparol Hydrosense idealnie oczyszcza skórę i zapobiega podrażnieniu i przesuszeniu naskórka. Po zastosowaniu skóra jest miękka, nawilżona i ukojona. Dzięki łagodnym substancjom oczyszczającym, preparat nie powoduje zaczerwienień i zapewnia skórze uczucie komfortu. [źródło]

Moja opinia

Kupując tego typu produkty, w wyborze kieruję się głównie tym, żeby dany produkt dorze zmywał mi makijaż, nie podrażniając i nie wysuszając przy tym skóry. Dodatkowym i niewątpliwym plusem jest dla mnie również wydajność. 

Powyższy produkt na pewno spełnia większość moich wymagań, chociaż jak dla mnie za szybko się kończy :(, chociaż ja przypisuję to bardziej temu, że ma małą wydajność. Zatem jest to całkiem niezły produkt, do którego będę wracać zapewne bardziej w przypadkach jakichś wyjazdów, gdzie będę musiała się liczyć z tym, że będę mieć ograniczony bagaż. 

Z racji tego, że ten płyn mi się już kończy zaopatrzyłam się w inny o większej pojemności i mam nadzieję, że też będzie dobry. Tymczasem 3majcie się ciepło;). 

Komentarze

 1. Bardzo lubię Oeparol - ta marka mnie jeszcze nie zawiodła. :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie niepokonanym płynem jest Garnier :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tam stosuje płyn z Biedronki. Robi co ma, więcej ni potrzebuje, a drogi nie jest ;D
  drewniany-most.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie nie ma lepszego, poza tym na prawdę nie kosztuje dużo, ostatnio natknęłam się na duopaki w lepszej jeszcze cenie i zapas już mam :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz