Nawilżający eliksir do rąk i ciała od Allverne Nature's Essences o zapachu Lotos/Jaśmin

Jakiś czas temu robiąc zakupy w jednej z miejskich drogerii do mojego koszyka niechcący trafił nawilżający eliksir do rąk i ciała od Allverne Nature's Essences o zapachu Lotos/Jaśmin. Nawet nie wiecie jak wielkie było moje zaskoczenie, kiedy odkryłam, że pachnie on zupełnie jak The rightrous butter body lotion od Soap&Glory.

Ten balsam przeleżał w mojej szafce w łazience do momentu, w którym pokończyło mi się to co miałam w użyciu i od pierwszego razu zakochałam się w zapachu, który od razu skojarzył mi się z wspomnianym już zapachem od Soap&Glory. 

Balsam ma gęstą konsystencję i dość dobre nawilża, chociaż obawiam się o to czy będzie sobie radził w okresie grzewczym (to już jest do sprawdzenia w ciągu najbliższej jesieni i zimy;)). Plusem jest piękny i nienachalny zapach oraz całkiem niezła wydajność, gdyż kosmetyk mimo konsystencji bardzo dobrze rozprowadza się na skórze. 

Jak do tej pory nie zrobił mi krzywdy, więc mam nadzieję, że będę wracać do tych produktów w różnych wersjach zapachowych, tym bardziej, że za 300 ml płacimy nieco powyżej 10 zł (o ile dobrze pamiętam). 

Powyższy produkt jest moim małym odkryciem i mam nadzieję, że w najbliższym czasie będzie ich więcej ;). 

Komentarze

  1. Pięknie pachnie, dobrze nawilża czyli to naprawdę dobry produkt! :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. cena dosc atrakcyjna i super ze sie sprawdza!:)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz