czwartek, 17 marca 2016

Profesjonalny szampon do pędzli z FM Group

Profesjonalny szampon do pędzli z FM Group stoi w mojej łazience już jakiś czas, więc stwierdziłam, że już najwyższy czas napisać o nim kilka słów. 

Do szamponów do pędzli dopiero zaczynam się przekonywać, bo w sumie o to czym malujesz swoją twarz trzeba dbać, żeby niepotrzebnie nie narażać swojej skóry na nieprzyjemne niespodzianki. 

Profesjonalny szampon do pędzli od FM Group ma dokładnie zmywać pozostałości p kosmetykach, wydzielane sebum, złuszczony naskórek oraz kurz, dzięki czemu zapewnia higienę podczas wykonywania makijażu. Komponenty szamponu mają działanie pielęgnacyjne, zmiękczające oraz dezynfekujące, w rezultacie oczyszczone włosie ma stać się delikatne, przyjemne w dotyku oraz odpowiednio zabezpieczone. 

Pojemność: 100 ml, 
Dostępność: dystrybutorzy FM Group,
Cena: nie pamiętam - nie mogłam znaleźć na stronie. 

Kiedy zaczęłam się regularnie malować pędzlami, zaczęłam też o nie bardziej dbać. Dlatego postanowiłam sięgnąć po ten szampon. Jednak niestety radzi on sobie tylko z kosmetykami, które nie wchodzą zbytnio w pędzle, czyli przede wszystkim z tymi w kamieniu. Jednak jeżeli chodzi o pędzel do podkładu to niestety zawsze zostają na nim jakieś resztki i nie wiem czy robię coś nie tak, czy po prostu ten pędzel sobie nie radzi:(. Także trochę lipton. Do tego jest dość ciężko dostępny. Dlatego te dwie rzeczy go przekreślają i powodują, że nie wróci do mojej kosmetyczki. I nie pomoże mu fakt, że dobrze myje i dba o inne pędzle. Niestety nie pozostaje mi nic innego jak tylko rozejrzeć się za czymś innym...podobno szampony dla dzieci sprawdzają się w takich sprawach, ale rozejrzę się po internetach i może coś znajdę. 

2 komentarze:

  1. ja od pędzli używam zwykłego mydełka lub szamponu i tak mi się najlepiej to sprawdza, jakoś nigdy nie sięgałam po specjalistyczne produkty do tego i mam wrażenie, że jest to zbędne ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. F&m group ma naprawdę czasem świetne produkty. :-)

    OdpowiedzUsuń