Nivea, Repair & Targeted Care, szampon i odżywka

Bardzo lubię dbać o swoje włosy, więc bardzo się ucieszyłam że trafiły do mnie dwie nowości od Nivei. Jest to szampon i odżywka do włosów suchych i zniszczonych z systemem inteligentnej odbudowy. System inteligentnej odbudowy ma nam zapewnić: 

 • Pielęgnację poprzez wykrywanie zniszczonych fragmentów włosów i odbudowę ich tam gdzie potrzeba.
 • Wzmacnianie włosów przez odbudowę ich wnętrza. 
 • Ochrona włosów przed uszkodzeniami i zapobieganie ich łamaniu. 
Dla kogo? 

Moim zdaniem ta seria sprawdzi się najlepiej u osób, które np. często chodzą na basen, albo często farbują włosy i chcą je odżywić. Myślę, że można po nią sięgnąć również w momencie, kiedy często suszycie włosy i/lub używacie prostownicy. Wtedy naprawdę może Wam pomóc w utrzymaniu swoich włosów w dobrej kondycji. 

Czy te kosmetyki sprawdziły się u mnie? 

Po użyciu tych dwóch produktów razem pierwsza rzecz, na którą zwróciłam uwagę to, ta, że bardzo łatwo się rozczesywały, co do tej pory było nieco bardziej uciążliwe. Po wyschnięciu włosy były bardzo przyjemne w dotyku i leiste oraz błyszczące. Jednakże zauważyłam, że moje włosy zaczynają się nieco szybciej przetłuszczać niż po zastosowaniu dotychczasowej pielęgnacji, ale myślę, że  to wynika z tego faktu, że moje włosy są raczej w dobrym stanie i potrzebują chociażby silniejszego oczyszczania. 

Uważam, że będę do niej wracać, jak wrócę na basen, gdzie moje włosy będą narażone na chlor i suszenie. 

Czy polecam? 

Tak, jeżeli borykacie się z szorstkimi i łamliwymi włosami, albo narażacie je na to, o czym pisałam wcześniej.  Jednak jeżeli nie macie problemów z Waszymi włosami, albo mają tendencje to przetłuszczania się to ta linia kosmetyków do włosów u Was się nie sprawdzi. 

Dajcie znać czy używaliście już tej serii do włosów od Nivea. Ja powiem Wam w sekrecie, że długo omijałam kosmetyki do włosów tej firmy, ale te przekonały mnie że warto się im przyjrzeć, bo może niepotrzebnie omijałam całkiem dobre kosmetyki do włosów;). 

Komentarze

 1. ooo coś dla mnie! moje włosy ostatnio są tragiczne!
  zostaję na dłużej i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, to zdecydowanie powinnaś wypróbować ;)...a nóż to jest to co Ci pomoże ;)

   Usuń
 2. Chcę wypróbować właśnie tej nowej wersji, ja zakochana jestem w long repair. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba jednak szukam czegoś innego. Nie używam już ani prostownicy, ani suszarki, a moje włosy są dalej tragiczne :( / C.

  Buziaczki! ♥
  Zapraszamy do nas :)
  rodzinne-czytanie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje włosy po tej zimie są okropne.. Może zacznę testować ten zestaw :)
  Justyna z livingbooksx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz