[Kartka z kalendarza] Wiosna :)

Wiosenna pogoda zdecydowanie nastraja do dłuższych spacerów. My już trzeci dzień z rzędu zrobiliśmy sobie długi spacer. Nie zawsze towarzyszył nam jakiś cel...dzisiaj np. spacer był całkowicie relaksacyjny :). Udało nam się zrobić całkiem spore koło pod Matkę Hutę i z powrotem. Poniżej macie kilka zdjęć ;). 

Na końcu mała nagroda za wysiłek musi być;). Pyszna kokosówka, z prawie zjaranym  spodem, ale i tak jest dobra (ale w razie czego to właśnie tak miało być ;p) :D. Poszło już prawie pół, wiec to mówi samo za siebie ;). 

Komentarze

 1. Wierwa! Uwielbiam wiewiórki :)

  Spacer to jedna z najlepszych aktywności, jedno z moich ulubionych zajęć.Dlatego cieszę się, że i w zimę zdarzało mi się robić kilkugodzinne trasy. Wiosna nastraja, więc i ja odbywam spacery, choć bez aparatu (czas to zmienić!).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też lubię wiewiórki ;)
   Poza tym ja dopiero wprawiam się w spacery i mam nadzieję, że będę to robić codziennie, chociaż nie wiem czy aż po kilka godzin. Na razie udawało nam się spacerować zaledwie nieco ponad godzinę przez 3 dni z rzędy;), ale to zawsze jakiś początek ;)

   Usuń
 2. Wreszcie wiosennie się zrobiło:),ale u mniej w tej chwili ciemne chmury nadeszły:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A u mnie poza tym, że trochę wieje jest bardzo ładna pogoda :)

   Usuń
 3. rzeczywiście, wiosna już na zdjęciach pełną gębą:)

  OdpowiedzUsuń
 4. kwitnąca forsycja zawsze mnie zachwyca ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też - to jedne z moich ulubionych kwiatów ;)

   Usuń
 5. takie żółte kwiatki rosną u mnie pod oknem :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz