wtorek, 4 marca 2014

Konkurs z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet:)

Witajcie, 
dzisiaj mam dla Was małą niespodziankę z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet:). Otóż razem ze sklepem internetowym Prosto z natury zapraszam Was na konkurs:).  Są dwie nagrody:


Kosmetyki macie podlinkowane, więc możecie sobie je zobaczyć;).  Jak się pewnie domyślacie miejsca są dwa, więc nagrodzone zostanę dwie osoby:))

Żeby dostać coś, z wyżej wymienionych nagród należy:
 1. Odpowiedzieć na pytanie: Czym dla Ciebie jest kobiecość?  Fajnie będzie jak dorzucicie jeszcze wypowiedź swojej mamy, co nie tylko urozmaici Waszą odpowiedź, ale może wpłynąć na Wasze szanse w konkursie. Odpowiedzi wysyłajcie na mail: nataliatw@onet.eu
 2. Polubić FanPage sklepu Prosto z natury => traficie na niego ze strony sklepu (macie go podlinkowanego np. w tej i poprzedniej notce),
 3. Będzie mi miło jeżeli będziecie moimi obserwatorami i polubicie również mój FanPage >>>KLIK<<<
 4. Dodatkowo trzeba mieszkać na terenie Polski i mieć ukończone 18 lat;]. 
W celu uniknięcia zbędnego zamieszania i skrócenia drogi nagród do szczęśliwych wygranych kosmetyki zostaną wysłane bezpośrednio ze sklepu Prosto z natury. Jeżeli chodzi o to ile czekam na Wasze zgłoszenia to umówmy się, że macie czas do końca tygodnia, czyli do 9.03 (niedziela), a wyniki ogłoszone zostaną najszybciej jak to tylko możliwe. 

Zatem powodzenia i niech los Wam sprzyja;)2 komentarze:

 1. Zaraz wyślę;) Wszystko polubione, w meilu napiszę jako kto;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za zgłoszenie:) i gratuluje tego, że jesteś pierwsza;)

   Usuń