Życzenia

Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia, aby umieć żyć...
M. Balcar

Moi Drodzy:)
kiedy piszę ten post jestem świeżo po Sylwestrze z moimi najbliższymi znajomymi. Jednak mimo to chcę napisać Wam kilka słów.
Nowy rok wielu z nas kojarzy się z nowym rozdziałem, nowymi planami i możliwościami. Zapewne są wśród Was tacy, którzy z Nowym Rokiem chcą zacząć coś od nowa, albo przynajmniej kontynuować to co zaczęli. W każdym bądź razie jest to moim zdaniem szczególny czas.
Dlatego też chciałabym Wam życzyć, aby w roku 2013 otaczali Was ludzie, którzy zasługują na Wasze towarzystwo i uwagę. Poza tym życzę Wam wielu wyzwań i wytrwałości w dążeniu do celu; ciekawych książek do przeczytania; doświadczeń, które będziecie mogli wspominać z sentymentem i siły w pokonywaniu przeszkód, w dążeniu do celu. 
Niech nadchodzący rok będzie dla Was szczęśliwy.
Miejcie odwagę spełniać Wasze marzenia i zabierzcie się za to już dziś;)
Wasza 
Natalia Katarzyna:)

P.S. Mam nadzieję, że nie napisałam tu bredni;p

Komentarze

 1. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspanialego, radosnego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Napisałaś same wspaniałe i mądre rzeczy. Dziękuję za tak cudowne życzenia. Tobie życzę tego samego. Szczęśliwego Nowego Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne życzenia :) Dziękuję i wzajemnie wszystkiego dobrego, wytrwałości w postanowieniach (jeśli takowe układałaś), spełnienia marzeń i samych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale ładne życzenia. Moje życzenia zabrzmią banalnie. Bądź szczęśliwa w tym roku. Niech marzenia spełniają się szybciej, niż o nich pomyślisz. Mnóstwo odsłon na blogu i wspaniałych książek do zrecenzowania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wcale nie są takie banalne jak myślisz;)

   Usuń
 6. Piękne życzenia :) Tobie również samych cudowności!!!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz