Życzenia:)Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wam,
czasu spędzonego z rodziną i przyjaciółmi,
ciekawych książek do przeczytania, 
nowych wyzwań, których pokonanie sprawi Wam satysfakcję,
oraz spokoju ducha i radości płynącej z celebrowania narodzin Jezusa.


Komentarze

 1. Zdrowych i Wesołych Świąt!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałych, radosnych i rodzinnych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wzajemnie Wesołych Świąt !!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję i też życzę Wesołych świąt, dojścia do tego, do czego tylko chcesz i ludzi, którzy cię kochają, bo to oni powodują, że dostajemy skrzydeł :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego dobrego, spokojnych świąt spędzonych w ciepłej atmosferze bez pośpiechu, trosk i zmartwień, za to z pysznym jedzonkiem i radością w sercu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniałych Świąt pełnych radości, miłości i odpoczynku :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kurde, osobiście kocham czytać, ale w porównaniu do Ciebie to wymiękam! A podobno czytam najwięcej w klasie ;) Za to dostałam teraz 3 książki, w tym jeden thriller i dwie o fizyce, więc myślę, że po konkursach nie będzie mi się nudziło, bo teraz mam ręce pełne innej roboty i na czytanie cholernie mało czasu zostaje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wierzę:), a ja z książkami chcę się związać zawodowo, więc to nie tylko przyjemność, ale i obowiązek - w końcu muszę orientować się w branży:)

   Usuń
 8. Blog został dodany do katalogu. Zachęcamy do promocji swoich recenzji. Więcej info na: http://katalog-moli-ksiazkowych.blogspot.com/p/konkursy.html oraz http://katalog-moli-ksiazkowych.blogspot.com/p/promuj-swoje-recenzje.html

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz